Hotel Pavlov

Vinný sklep

Hotel Pavlov zrekonstruoval nádherný vinný sklep v nejstarší vinařské uličce v Pavlově.

K dispozici je vybavená lisovna s posezením pro 30 osob s krbovými kamny, kuchyňkou a WC. Vlastní sklep je dostatečně prostorný pro ochutnávky až 50 ti osob a současně jsou zde vybudovány archivní boxy na víno, které si lze pronajmout.

Hotelu Pavlov to umožňuje rozšíření poskytovaných služeb:

a) Pronájem sklepa k soukromým i firemním účelům či pro setkání přátel

Cena za pronájem sklepa na 1 večer činí 2.000 Kč. V ceně je vlastní pronájem, úklid, dřevo do krbu, spotřebovaná energie. Nájemce může konzumovat vlastní jídlo či víno nebo si samozřejmě může objednat víno i catering (pečené selátko, krůty, klasický raut, guláše atd.) v Hotelu Pavlov.

b) Pronájem sklepa s ochutnávkou a odborným výkladem vinaře

Cena za pronájem sklepa na 1 večer a výklad vinaře je 3.000 Kč.

c) Pronájem 1 stolu (pro 4 osoby) ve vinařském sklepě

Tato služba je platná pouze pro majitele apartmánů Pálavské vinohrady a pro nájemce archivních boxů. Cena 500 Kč/večer zahrnuje pronájem stolu na 1 večer, úklid, dřevo do krbu, energie.

d) Pronájem archivních boxů na víno s kapacitou 200 lahví

Cena ročního pronájmu je 4.000 Kč. Nájemce může kdykoliv po předchozí domluvě doplňovat či odebírat víno ze své kóje a může i využívat službu zajištění dodávky vín přímo do jeho boxu bez osobní účasti – zajistí na základě objednávky Hotel Pavlov.

Organizační podmínky:

  • provozní Hotelu Pavlov zajistí předání sklepa na základě předešlé potvrzené písemné objednávky nájemci v dohodnutou odpolední či večerní hodinu včetně inventáře i klíče. Nájemce podepíše předávací protokol s uvedením osobních údajů a uhradí zálohu 5.000 Kč (u firemních akcí se řeší jiným způsobem). Sklep pak zpět převezmeme od nájemce následující den dopoledne, současně vyúčtujeme zálohu.
  • v případě pronájmů jednotlivých stolů, kdy se ve sklepě mohou sejít 3-4 skupinky lidí, se určí dle individuální dohody odpovědná osoba.
  • Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
  • Chcete-li si současně zarezervovat i ubytování v Hotelu Pavlov, můžete využít naší on-line rezervace.
  • Informace o cenách naleznete v ceníku.
  • Zajímá Vás, jak to u nás vypadá? Přijměte pozvání na naši prohlídku hotelu.